Partnerské odkazy

EFEKT realitní

www.reality-efekt.cz

 

***

Podlahy Pavel Bradáč

www.podlahybradac.cz

Úklid - EFEKT, je úklidová firma působící v oblasti Uherské Hradiště, Uherský Brod, Přerov a okolí. Naše firma pracuje v oblasti úklidových prací a služeb na profesionální úrovni. Naším hlavním cílem je Vaše 100% spokojenost. Velmi pečlivě vybíráme všechny naše zaměstnance a pravidelně je školíme. Jejich zkušenosti a dlouhodobá praxe v oblasti úklidu zajistí perfektní čistotu i spokojenost zákazníků s vykonanými úklidovými službami. 

Kvalita a spokojený zákazník jsou pro naši firmu úklid-EFEKT velice důležitá kritéria, a proto používáme jen tu nejlepší profesionální úklidovou techniku a čistící prostředky. Používaná úklidová chemie a dezinfekce je bez výjimky schválena v používání v ČR.

Snažíme se o vzrůst spokojené klientely a o upevňování vzájemných vztahů založených na vzájemné důvěře, neboť se jedná o oboustranně výhodný a žádaný svazek. 

Při realizaci úklidových prací řešíme správu provozu a nezbytné provozní záležitosti. Dále zabezpečujeme důslednou kontrolu zaměstnanců, kvalitu úklidu, a náhradu pracovníků v případě nemoci.

Nedůležitější prioritou firmy úklid-EFEKT je, vždycky byla a bude spokojenost zákazníků s naším úklidovým servisem za přijatelné ceny, čehož lze docílit jen s kvalifikovaným a spolehlivým personálem.

Přesvědčte se o kvalitě našich profesionálních služeb, na které se můžete vždy spolehnout a to za ty nejnižší ceny!